oprawa muzyczna imprez

kilka słów o nas

"Maxime" to zawodowy i profesjonalny Zespół

Skład Zespołu MAXIME

 • Zespół muzyczny - MAXIME - Sebastian

  Sebastian

  Założyciel zespołu, główny aranżer w zespole, wokalista - klawiszowiec. Jest odpowiedzialny za dobór repertuaru, opracowanie nowych utworów i konkursów. W sprawach muzycznych perfekcjonista. Dusza towarzystwa i wodzirej.


 • Zespół muzyczny - MAXIME - Marysia

  Marysia

  Jest wokalistką i zarazem najpiękniejszą osobą w zespole, a co za tym idzie mocno energiczną. Nakręca pozytywnie wszystkich dookoła. Na imprezach jest duszą towarzystwa, a co najważniejsze - pięknie śpiewa.


 • Zespół muzyczny - MAXIME - Remigiusz

  Remigiusz

  Najmłodszy członek zespołu, absolwent Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Gdańsku. Wyróżnia się przede wszystkim wspaniałym wokalem. Bardzo miły i inteligentny chłopak.


 • Zespół muzyczny - MAXIME - Gregor

  Gregor

  Jego pasją i całym życiem jest perkusja, ale przede wszystkim jest świetnym muzykiem z dużym doświadczeniem muzycznym i scenicznym. Równy i sympatyczny gość z olbrzymim doświadczeniem scenicznym.


Zespół muzyczny - MAXIME

Gramy i śpiewamy w całym kraju !

Drodzy państwo muzyka towarzyszy nam na co dzień, pozwólcie więc, aby z naszym udziałem zagościła w szczególny sposób również na waszych imprezach, żeby była tłem waszych pięknych chwil. Gwarantujemy, że wprowadzimy was oraz zaproszonych gości w doskonały nastrój i sprawimy, że długo jeszcze będą wspominać imprezę, na którą zostali zaproszeni i na której dobrze się bawili.