oprawa muzyczna imprez

obsługa muzyczna koncertów

"Maxime" to zawodowy i profesjonalny Zespół

Koncerty

Muzyka jest naszą nieodzowną pasją i inspiracją twórczą własnego materiału autorskiego więc założeniem naszego zespołu jest przede wszystkim przekazywanie wspaniałej atmosfery płynącej z muzyki, dawanie radości i rozbawienie wszystkich jak również promowanie własnego wizerunku, własnego image, dążenie do doskonałości i produkcji muzyki, która dociera do serc jak największej rzeszy ludzi.

Pragniemy promować i przedstawiać nasze utwory autorskie oraz covery w naszych niespotykanych aranżacjach, oferta którą do państwa kierujemy obejmuje nie tylko wesela, studniówki ale również Koncerty. Gramy również na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, dużych branżowo-integracyjnych spotkaniach oraz imprezach dyskotekowych, suporty itp. Oferta koncertowa zawiera w zależności od uzgodnień występu - wszystkie utwory naszego autorstwa lub występy coverbandowe - czas ustalamy indywidualnie - covery znanych przebojów w naszym wykonie i naszych aranżacjach.

Nasz repertuar jest bardzo szeroki i urozmaicony więc dobieramy styl odpowiednio do określonej imprezy.

Posiadamy własne profesjonalne studio muzyczne. Rozumiemy wszech pojętą współpracę jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się do potrzeb a także współpracować w taki sposób by dana impreza była wyjątkowa, niebanalna i udana. Jesteśmy zainteresowani i otwarci na współpracę z menagerami, agencjami muzyczno-reklamowymi, właścicielami dyskotek, pod względem organizacji koncertów jak również chętnie współpracujemy z innymi artystami Polskiej sceny muzycznej (supporty itp.)

Zespół Maxime na koncertach gra w składzie 4,5 lub 6 osobowym w zależności od indywidualnego zapotrzebowania.


Zespół muzyczny - MAXIME

Gramy i śpiewamy w całym kraju !

Drodzy państwo muzyka towarzyszy nam na co dzień, pozwólcie więc, aby z naszym udziałem zagościła w szczególny sposób również na waszych imprezach, żeby była tłem waszych pięknych chwil.