oprawa muzyczna imprez

Świetny wybór na studniówkę

"Maxime" to zawodowy i profesjonalny Zespół

Studniówki

Studniówka to impreza, która zdarza się tylko raz w życiu. Dlatego trzeba zrobić wszystko, by była naprawdę udana i przede wszystkim - niezapominana. By dostarczyła samych dobrych wrażeń, a każdy z maturzystów powinien zapamiętać jaką jako jedno z najlepszych wydarzeń w szkole średniej. Co zatem trzeba zrobić, by można było śpiewać jak Czerwone Gitary w swoim ponadczasowym hicie "Matura", że "minęła studniówka z wielkim hukiem"?

Rzecz jasna chodzi o zespół muzyczny. Bo czy wyobraża sobie ktoś bal przedmaturalny bez muzyki na żywo i kapeli, która będzie grała najlepsze przeboje, w rytm których uczniowie, nauczyciele i ich partnerzy będą szaleć na parkiecie do białego rana? Trzeba zatem znaleźć dobry zespół muzyczny, która zagwarantuje oprawę muzyczną studniówki. To od muzyki będzie zależała dobra zabawa, jeśli będzie ona na odpowiednim poziomie, cała studniówka również będzie udana.

Zespół Maxime zapewnia niepowtarzalny klimat podczas zabawy.

Przygotujemy repertuarowy mix najlepszych hitów, przy których każdy - bez względu na wiek i preferencje muzyczne - bawi się doskonale .Na Waszej studniówce zagramy najnowsze hity list przebojów a także przypomnimy niezapomniane lata 60 , 70 ,80 i 90. Zajmiemy się też obsługą konferansjerką. Możemy też wcielić się w wodzirejów i zorganizować konkursy. Dysponujemy sprzętem nagłośnieniowym najlepszej jakości. Posiadamy efekty świetlne oraz wizualne , które zapewnią niesamowitą, klimatyczną atmosferę. Wiemy też, że to przede wszystkim impreza dla maturzystów. Jesteśmy więc otwarci na wszelkie życzenia, propozycje i sugestie.

Niejedna zabawa na studniówce już za nami, wiemy zatem, jak bawić uczniów klas maturalnych. Jesteśmy profesjonalistami, a muzyka to nasza pasja. Skontaktuj się z nami, a nie pożałujesz.


Zespół muzyczny - MAXIME

Gramy i śpiewamy w całym kraju !

Drodzy państwo muzyka towarzyszy nam na co dzień, pozwólcie więc, aby z naszym udziałem zagościła w szczególny sposób również na waszych imprezach, żeby była tłem waszych pięknych chwil.