oprawa muzyczna imprez

wesele w naszym wykonaniu

"Maxime" to zawodowy i profesjonalny Zespół

Wesela

Parę młodą witamy marszem weselnym. Gdy goście złożą życzenia wznosimy toast i zapraszamy do zajęcia miejsc, a my w tym czasie przygrywamy znane i lubiane szlagiery weselne. Zabawę zaczyna Para Młoda a regułą jest to, że gramy piosenkę wolną, wyjątkową, wybraną specjalnie dla najważniejszej Pary na parkiecie. Wybór piosenki należy oczywiście do Pary Młodej. Możemy również przygotować specjalny mix na pierwszy taniec ,przy którym Młoda Para rozbawi wszystkich gości weselnych. Po pierwszym tańcu, zapraszamy wszystkich gości do zabawy i od tej pory wszystkie bloki piosenek są zapowiadane. Preferujemy ten sposób, gdyż nawiązuje się przez to kontakt z publicznością.

Zespół Maxime nie ma określonej liczby granych utworów a ich ilość zależy od potrzeby "chwili". Od samego początku, staramy się wciągnąć wszystkich gości do zabawy i wspólnego śpiewania znanych przebojów. Goście bardzo lubią sobie pośpiewać, więc często wykorzystujemy ten fakt w naszej pracy. Podczas wesela proponujemy przeróżne zabawy i konkursy weselne ,które są prowadzone w sposób profesjonalny , wesoły bez rozciągania w czasie tak by były śmieszne i bardzo zabawne. Nie prowadzimy konkursów "oklepanych" typu "rozpoznawanie Pana Młodego po kolanku czy nosku" lub "przekładanie wałka". Wolimy zaskakiwać gości zabawami które nie są znane . Posiadamy specjalne stroje ,przebrania oraz rekwizyty , które wykorzystujemy podczas zabaw. Gwarantujemy , że goście będą wspominać skecze i zabawy z Waszego wesela przez wiele lat. Inną atrakcją na naszych weselach są również wspólne przyśpiewki przy stołach. Oczywiście na życzenie Młodej Pary również możemy przeprowadzić takie zabawy "przy stołach " Świetnie goście się bawią śpiewając i kołysząc w rytm znanych melodii weselnych .

Wybór piosenek jest bardzo bogaty i szeroki , poza tym przewagą jest również to , że śpiewamy wszyscy , czyli repertuar jest zróżnicowany, damsko -męski , nie trzeba się martwić , że przez całą noc będzie się słuchało tylko jednego głosu. Jednak najważniejszym czynnikiem przemawiającym za tym ,że zespół Maxime jest dobrym wyborem jest to , że wszyscy jesteśmy z wykształcenia muzykami , robimy to od pokoleń .Po za tym na co dzień jesteśmy również aktorami kabaretowymi , akustykami nagłaśniającymi koncerty największych gwiazd a także konferansjerami więc z widownią oraz sceną jesteśmy zaprzyjaźnieni od wielu lat. Po prostu kochamy to co robimy. Zdajemy sobie sprawę , że wybór zespołu jest najważniejszy jeżeli chodzi o oprawę wesela . Mam nadzieję , że udało nam się przekonać Młode Pary do zaproszenia na swoje wesela zespołu MAXIME. Z przyjemnością oraz wielką radością zagramy na Państwa weselu.


Gramy i śpiewamy w całym kraju !

Drodzy państwo muzyka towarzyszy nam na co dzień, pozwólcie więc, aby z naszym udziałem zagościła w szczególny sposób również na waszych imprezach, żeby była tłem waszych pięknych chwil.